Yeşilçamın sevilen ismi ilk kez tiyatro sahnesine çıkacak

0

Yeşilçam filmlerinin sevilen ismi Ediz Hun ilk kez On Küçük Zenci oyunu ile tiyatro sahnesine çıkacak. 11 Ekim Cuma günü Ak’la Kara tiyatroda prömiyeri yapılacak oyun 12 ve 13 Ekim tarihlerinde sahnelenecek.

Türk sinema tarihinin en sevilen ve en önemli aktörlerinden Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde sevdikleri ile bir araya gelecek. Ediz Hun’un ilk tiyatro sahnesi deneyimi büyük bir heyecanla bekleniyor. Ünlü aktör Hun, Ak’la Kara tiyatronun yeni sezon oyunu On Küçük Zenci’de başrolde yer alıyor.

Dünyanın en önemli polisiye yazarı İngiliz Agatha Cristie tarafından kaleme alınan On Küçük Zenci kitabından aynı isimle uyarlanan oyun birbirini hiç tanımayan on insanın esrarengiz bir şekilde bir araya gelmesini ve sırasıyla kendilerine önceden haber verilmesiyle yaşamını yitirmesini anlatıyor. Polisiye türündeki oyunda Ediz Hun’a birbirinden değerli tiyatro sanatçıları eşlik ediyor.

11 Ekim Cuma günü prömiyeri gerçekleştirilecek oyun 12 Ekim Cumartesi ve 13 Ekim Pazar günü tiyatro izleyicisi ile buluşacak.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!