Trump Sahne ‘Harem Kabare’ ile kapılarını sanatseverlere açıyor

0

Yeni tip koronavirüs nedeniyle uzun süredir aktif olmayan Trump Sahne sonunda yeniden tiyatroseverler ile bir araya geliyor. Ünlü şovmen ve televizyon programcısı Okan Bayülgen tarafından hayata kazandırılan Harem Kabere oyunu 14 Ağustos Cumave 15 Ağustos Cumartesi günleri saatler 21.00’i gösterdiğinde Trump Sahne‘de seyirici ile buluşacak.

Dünyayla birlikte de Türkiye’yi de dört koldan kısa sürede etkisi altına alan yeni tip koronavirüs Kovid-19 nedeniyle uzun süredir kapalı olan Trump Sahne sonunda Harem Kabare oyunu ile kapılarını sanatseverlere açmaya hazırlanıyor. Kontrollü yeni normal dönem tedbirleri kapsamında Trump Sahne de tüm önlemlerini alarak sanatseverlere kapılarını açacak. 1 Haziran tarihi itibariyle birçok dünya ülkesiyle birlikte Türkiye’de de yeni normal döneme geçildi. Bu süreçte alınan tedbirlerle birlikte hayata dönüş başladı. Bu kapsamda alınan tüm tedbirleri uygulayan Trump Sahne de yeni ziyaretçilerini ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Okan Bayülgen
Okan Bayülgen- Harem Kabare- Ajanda İstanbul

Bayülgen tarafından yazılan Harem Kabare oyunu müzikli, eğlenceli bir komedi. Harem Kabare müzikal oyununda sahne alan Ödül Turan, Zeynep Köse, Ceren Taşçı, Deniz Bolışık, Gizem Dinç ve Aybüke Albere çok farklı ve eğlenceli kadın hikâyeleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Şehrin koşuşturmasına ilaç gibi gelecek, tiyatronun sihirli dünyasında yer almanın mutluluğunu yaşatacak müzikal izleyenlerin hayal dünyalarına renk katmaya geliyor.

Trump Sahne yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik bir salon. Birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyun izlenecek. Girerken ateşleri ateş ölçer ile ölçülecek olan sanat severler, sürekli dezenfekte edilen salonda müzikali maskeli olarak izleyebilecekler. Şimdiden keyifli seyirler…

Ajanda İstanbul/2020

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!