Serin yeni single çalışması ‘Ah’ ile Nayah Sahne’de!

0

Pop rock, grunge ve punk  müziğinin son dönemlerde parlayan yıldızlarından Serin, 21 Kasım Perşembe günü Nayah İstanbul’da yeni çıkardığı single Ah’ın lansman konserini gerçekleştirecek.

Merakla beklenen yeni single çalışması Ah‘ı tanıtacak olan Serin son dönemlerde genç yaşlı pop rock müziğine ilgi duyan herkesin dikkatini çekiyor. Şarkıları ilk dinleyişte müzikseverleri saran bir sarıp sarmalıyor. Başarılarına yeni bir single ile bir yenisini daha ekleyecek olan Serin’in yeni çalışmasının tanıtımı İstanbul Kadıköy‘de bulunan Nayah İstanbul‘da gerçekleştirilecek. Yıllardır seçkin müzik grupları ve seçkin müzisyenleri ağırlayan mekan şimdi de Serin’in yeni albüme ‘Ah’ için ev sahipliği yapacak.

Duyduğumuz ilk anda itibaren bizi şarkılarıyla aklımızda ve kalbimizde yer edinen pop rock grubu Serin’in yeni single çalışması ‘Ah’ın lansmanı yarın akşam Nayah Sahnesi‘nde! Biletler biletino’dan temin edebileceğiniz gibi konser akşamı kapıdan da alabilirsiniz. Tek kategoride ve tam biletli satış gerçekleştiriliyor. Serin’in ‘Ah’ isimli yeni single çalışmasının lansman konseri bilet ücreti ise 25 TL olarak belirlendi.

Konser 21 Kasım Perşembe Nayah Sahne’de!

Biletler biletino ve kapıda!

Bilet fiyatı 25 TL

İyi dinlemeler.

 

Please follow and like us:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!