Evinize yeni bir soluk getirecek dekorasyon trendleri

0

Evinizi yenilemenizin vakti geldiyse rotanızı hemen en yeni dekorasyon trendlerine çevirmenizde fayda var. Birbirinden şık ev görünümleri elde etmenizi sağlayacak olan bu dekorasyon fikirlerine hemen göz atmaya başlayın. Size ya da evinize uygun olanları büyük bir keyifle uygulayabilirsiniz. 

  • Bol Bitki, Bol Huzur!

İlk olarak uygulayabileceğiniz dekorasyon trendlerini yıldızı, başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bitkilerdir. Bundan kısa bir süre öncesine kadar bitki kullanımı yalnızca salonlarla sınırlıydı. Ancak günümüzde mutfaktan banyoya kadar dilediğiniz herhangi bir yerde bitkileri kullanabilir, çok daha huzurlu bir ortam elde edebilirsiniz. Bitkileri led ışıklarla aydınlatabilir ve bu etkinin daha da yoğun olmasını sağlayabilirsiniz. 

  • Çok Amaçlı Odalar 

Özellikle pandemi sürecinde evde uzun süre zaman geçirmek zorunda kaldık ve bu da odaların daha farklı amaçlarla da kullanımını beraberinde getirdi. Uygulayacağınız yeni dekorasyon stili kapsamında çok amaçlı odalar da elde edebilirsiniz. Yatak odasının bir bölümünü çalışma odası yapabilir ya da balkonu düzenleyerek hobi alanına dönüştürebilirsiniz. 

  • Duvar Kağıtları Geri Döndü! 

Son yıllarda duvar kağıdı kullanımının yeniden trend olduğunu da belirtelim. Ancak tüm duçarlara değil odanın sadece 1 ya da 2 duvarına duvar kağıdı uygulamanız gerekir. Desen seçenekleri o kadar fazla ki odalarda dilediğiniz her türlü etkiyi yaratmanızı sağlayacak olan duvar kağıtlarının gücünden mutlaka siz de faydalanmalısınız. Neme dayanıklı olarak üretilen duvar kağıdı çeşitleri de son dönemde ilgi görmeye devam ediyor. 

  • Vintage Trendi Parlıyor!

Evlerde eskimiş mobilyalar ile uygulanan vintage dekorasyon trendi ise bir yıldız gibi parlıyor. Bu trendi uygulamanın biraz daha fazla emek istediğini kabul ediyoruz. Ancak sonucu gördüğünüzde ‘buna değer’ diyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu trende dair örneklere internette göz atın ve hemen kolları sıvayın! 

  • Banyoyu Yenileyin!

Banyonuzu daha samimi, saha keyifli kılmak için uygulayabileceğiniz yöntemler de var. Örneğin tezgah üstü lavabo modelleri 2021 trendleri arasında yer alıyor. Bu özel tasarımlar geniş bir model ve renk skalası da sunmayı başarıyor. Özellikle VitrA internet itesine uğrarsanız bu özel modellerin en şık versiyonlarını gözden geçirme şansınız olur. Şahane bir duruşa sahip olan tasarımlarla banyonuza yepyeni bir hava katmanız gayet kolay olacak. 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!