5M Migros Yaz Konserleri 14 Ağustos’ta Beylikdüzü’nde başlıyor

0
Derya Uluğ konser görüntüleri

Derya Uluğ-Ajanda İstanbul

14 Ağustos Cuma günü Beylikdüzü 5M Migros‘ta, 5M Migros Yaz Konserleri başlıyor. Tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan yeni tip koronavirüs nedeniyle ertelenen konserler tüm sağlık önlemleri alınarak yeniden başlayacak. Yılın ilk yaz konserlerinde pop müziğin sevilen isimleri Fettah Can ve Derya Uluğ müzikseverler ile bir araya gelecek.

Migros, yürüttüğü projelerle müşterilerinin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. 5M Migros Yaz Konserleri, pop müziğinin sevilen isimlerinden Fettah Can ve Derya Uluğ’un Beylikdüzü 5M Migros’ta P&G’nin katkılarıyla vereceği konserlerle başlayacak. Etkinlikler, 14 ve 15 Ağustos tarihlerinde, 21.00 – 22.30 saatleri arasında düzenlenecek.

Migros’tan her 75 TL’lik alışveriş iki kişilik bilet kazanma şansı

Migros müşterileri için ücretsiz olarak düzenlenen etkinliklere katılmak için, ağustos ayı içerisinde Migros mağazalarından 75 TL ve üzeri alışveriş yapıp, “KONSER boşluk SIFRE” yazan SMS’i 5818 numaralı telefona gönderebilirsiniz. Her birinin katılım kapasitesinin 300 kişi ile sınırlı olduğu etkinlikler için başvuru yapan ilk 150 kişi, çift kişilik bilet kazanma şansı yakalayacak.

Konserlerde tüm koronavirüs tedbirleri düşünüldü

Misafirlerin koltuklu tribünlerde ağırlanacağı etkinliklerde, kişilere atanan koltuklara oturmak zorunlu olacak. Etkinlik alanına ateş ölçümü yapıldıktan sonra alınacak katılımcıların konser boyunca maske takma zorunlulukları bulunacak. Giriş-çıkışların 1,5 metrelik sosyal mesafe kurallarına göre düzenleneceği alanlarda görevliler tarafından gerekli yönlendirmeler yapılacak. Konser alanlarına sık aralıklarla el antiseptiği yerleştirilecek ve organizasyonlarda görevli tüm personel maske ve siperlik kullanacak.

Ajanda İstanbul/2020

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!