“Küçük Filozoflar Kampta” yaz kamplarına başlıyor

0
Küçük Filozoflar Kampta

Küçük Filozoflar Kampta

Butik, çocuklu aile kampları düzenleyen “Küçük Filozoflar Kampta” yaz kamplarına başlıyor. Her biri farklı ve özgün konsepte olan kamplar Alaçatı, Assos ve Marmaris’te yapılacak. Çocuklar ve aileler beraber eğlenmenin tadına doyacak, yaza keyifli bir başlangıç yapacaklar.

Haziran ayına girilmesiyle beraber çocuklarda yaz tatili heyecanı başladı. Ailelerini ise bu tatili organize etme telaşı sarıyor. Her çocuklu aile bilir ki gidilecek bölge, tercih edilecek tesis, yapılacak aktiviteler araştırması uzun, karar vermesi zor süreçler. Aile kamplarına katıldığınızda tüm bu zorlu tatil süreçlerini yaşamadan keyif ve dinlence dolu anlar yaşarsınız.

Küçük Filozoflar Kampta her yaz olduğu gibi çocuklu aileler için en uygun kamp seçeneklerini sunuyor. Tüm tesisler önceden gezilip çocuklara uygun olup olmadığı tespit ediliyor. Çocuklar yaşıtlarıyla beraber, alanında uzman eğitmenler tarafından gelişimlerini destekleyecek aktivitelerle eğitilip sosyalleşme imkanı buluyorlar. Aileler ise doğanın, tatilin ve onlar için özel olarak hazırlanan etkinliklerin keyfini çıkarıyorlar. Aynı zamanda çocuklar ve ebeveynlerin beraber katılacağı etkinlikler ve oyunlar da düzenleniyor. “Mutlu çocuklar öğrenir” mottosuyla yola çıkan Küçük Filozoflar Kampta ile tatil ve eğitim hiç olmadığı kadar eğlenceli hale geliyor.

Küçük Filozoflar Kampta
Küçük Filozoflar Kampta

Alaçatı’da Sörfle Aile Kampı

Küçük Filozoflar Kampta yaz sezonunun açılışını Alaçatı Sörf Kampı ile yapıyor. 6-15 yaş arası çocuklar yaşıtlarıyla beraber eğitmenlerden sörf dersi alırken, ebeveynler kendilerine zaman ayırabiliyorlar. Sörf eğitiminin yanı sıra birçok sanat, felsefe ve etkinlik atölyeleri de düzenlenecek. Bu özel program 17 – 20 Haziran ve 20 -23 Haziran arası tarihlerde iki kere düzenlenecek.

Assos Efsane Holi Aile Kampı

Hindistan’da geleneksel bir bayram olarak kutlanan gelmiş geçmiş en renkli festival olarak kabul edilen Holi Festivali yaz kampına uyarlanıyor. Kamplar 23-26 Haziran, 26-29 Haziran ve 29 -2 Temmuz arası tarihler olmak üzere üç kez düzenlenecek. İçerik olarak öncelikle çocuklar ve ailelerine bu festivalin kültürü anlatılacak ve ruhu yaşatılmaya çalışılacak. Holi Festival konseptinde düzenlenen kamp, renkli, eğlenceli ve öğretici oyunlar, atölyeler ile keyifli dakikalar yaşatıyor. Renk savaşı, kukla yapımı, Hindistan masalları ve çok daha fazlası kampa katılanları bekliyor.

Marmaris Kız Kumu Aile Kampı

Kız Kumu Kampı, plaj oyunları, oyun atölyeleri, deniz feneri drama atölyesi, doğaçlama ve sanat atölyeleri olmak üzere birçok etkinlikten oluşuyor. Çocukların yanı sıra ebeveynler için de denizden gelen masallar, müzik ve drama gecesi gibi birçok etkinlik düzenlenecek. Bal Müzesi gezilecek, Kız Kumu plajında denizde yürünecek yaratıcı sanat atölyesi yapılacak. Turgut şelalesi görülüp, doğal güzelliklere eşlik edilecek. Doğa şöleni bu eşsiz kamp 23-26 Haziran, 26-29 Haziran, 29 Haziran – 2 Temmuz arası tarihlerde üç sefer yapılacak.

Detaylı bilgi için:

www.kucukfilozoflarkampta

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!