Gain’den güzel bir iş: ‘Eski sevgili çöpü karıştırmak gibidir’ diyen 10 Bin Adım Dizisi

0

Türkiye’nin yeni dijital dizi film izleme platformlarından bir tanesi olan Gain’deki 10 Bin Adım dizisi iki eski sevgilinin her gün 10 bin adım atmak üzere buluşmasını konu ediyor.

Netflix ile başlayan dijital platform sevdamız her geçen gün yeni bir platformun hayatımıza katılmasıyla birlikte katlanarak devam ediyor.

2020 yılının son ayında aniden hayatımıza giren ve kısa sürede iyi bir yer edinen Gain platformunda iddialı diziler, filmler, belgeseller ve kısa filmler yer alıyor. Gain platformu adeta bir sosyal medya mantığında tasarlanmış. Dikey formatta programlarıyla dikkat çeken platformun en gözde yapımlarından bir tanesi de şüphesiz ki 10 Bin Adım dizisi.

Başrollerinde son zamanlarda sık sık dijital dizi ve film izleme platformlarında görmeye alıştığımız Engin Günaydın ve uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz başarılı oyuncu Devin Özgür Çınar yer alıyor. Bu iki usta isim dizide partner olarak başrolleri paylaşıyorlar. Dizinin senaristliğini ise yine başrol oyuncularından bir tanesi olan Devin Özgür Çınar üstleniyor. Dizinin öyküsü ve teması ise yine Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar tarafından komün bir çalışma sonucunda oluşturulmuş.

Böylesine iki usta ismi bir araya getiren 10 Bin Adım tabi ki de kısa sürede ilgi gördü. Hem platformun da reklamının yapılmasını sağladı.

10 Bin Adım dizisi Gain’de tamamen ücretsiz olarak izlenebilir

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcıya sunulan ve kaliteli içeriklere yer verilen platformun bu gözde dizisinde her hafta bir bölüm olacak şekilde iki eski sevgilinin bazen absürt bazen salt komik maceralarına yer veriliyor. İki usta ismi bir arada izleme ayrıcalığı sunan dizide kimi zaman para dolu bir çanta kimi zaman kaybolan bir cep telefonu başrolde olabiliyor.

Absürt mizaha göz kırpan kaliteli oyunculuklar vaat eden bir dizi: 10 Bin Adım

Genel olarak absürt durumlar üzerinden ilerleyen dizi her ne kadar absürt mizaha daha yakın görünse de aslında çoğu zaman günlük hayattan, rutinlerden ve kadın erkek ilişkilerinden beslenen bir senaryoya sahip.

Gain platformu ve 10 Bin Adım dizisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenleri buraya alalım.

Her hafta yeni bir bölümü yayınlanan 10 Bin Adım dizisi hafif içerikli ve bir çırpıda kolaylıkla izlenebilecek bir dizi. Gain platformunun sosyal medya baz alınarak tasarlanan arayüzünden dolayı hem dikey hem de yatay formatta aynı konforda izlenebiliyor. Bir bölümü en fazla 12-13 dakika süren dizide her bölüm ayrı bir tema işleniyor.

Metrobüste yolculuk yaparken ya da akşam işten dönüp de yorgun argın yemek yerken keyifle izlenebilecek; yormayan ama kaliteli oyunculuklar sunan bir iş. Bizden önermesi sizden izlemesi. Şimdiden herkese keyifli seyirler.

Ajanda İstanbul

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!