Çağlar Çorumlu’nun başrolünde olduğu Ayak İşleri 12 Mayıs’ta GAİN’de başlıyor

0
Ayak İşleri GAİN

Ayak İşleri GAİN

Türkiye’nin en yeni dijital dizi film izleme platformlarından GAİN’de yepyeni bir içerik, Ayak İşleri. Kahkaha, macera ve aksiyonu harmanlayan yeni dizinin ilk fragmanı yayınlandı bile. Ayak İşleri dizisi 12 Mayıs tarihinde GAİN’de ilk üç bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Ayak İşleri’nin başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar yer alıyor

Dizinin başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın birlikte yer alıyor. Şimdiden komedi-aksiyon türünün en başarılı örneklerinden biri olmaya aday olan Ayak İşleri, komik anların yanı sıra aksiyon sahneleriyle de kendinden söz ettirecek .

Ayak İşleri
Ayak İşleri

Ayak İşleri dizisinin senaristliğini Caner Özyurtlu ve Volkan Öge paylaşırken, yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu oturuyor. Her bölümde sürpriz konukların da yer alacağı Ayak İşleri’nin ilk üç bölümün konukları ise Sarp Akkaya, Esra Ruşan ve Sarp Apak.

Ayak İşleri’nin ilk fragmanı yayında

Ayak İşleri’nin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Görev odaklı maço Vedat ve politik doğruculuğa kafayı takmış Z kuşağı Evren’in yanında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini halletmeye çalışırken düştükleri durumları, kıvrak bir komedi diliyle anlatan dizi, aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de teknik anlamda da üstün bir iş olarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Köpek kaçırmaktan apartman toplantısına katılmaya, hepsi birbirinden “ciddi” ayak işlerini yerine getirmeye çalışan Evren ile Vedat’ın her bölümde birbirinden değerli sürpriz konuk oyuncularla şenlenecek maceraları, hem komedi hem aksiyon sevenleri ekran başına çağırıyor.

GAİN ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı hizmet sunuyor

Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Ajanda İstanbul'u sosyal medyada da takip edin!